Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne

by Monika

Weź pod uwagę swój wzrok

Wybierając okulary przeciwsłoneczne, należy wziąć pod uwagę kształt twarzy. Dobrą wskazówką jest użycie taśmy mierniczej do pomiaru długości i szerokości twarzy. Pomiarów należy dokonywać na linii włosów na czubku czoła oraz w tym samym punkcie po drugiej stronie twarzy. Po wykonaniu tych czynności możesz ponownie narysować kontur twarzy na papierze, aby lepiej odzwierciedlał kształt Twojej twarzy. Korzystając z tych informacji, możesz wybrać najlepsze okulary przeciwsłoneczne, aby podkreślić każdą z Twoich unikalnych cech.
Wybierając parę okularów przeciwsłonecznych, weź pod uwagę swój odcień skóry i preferencje kolorystyczne. Niektóre kolory poprawiają widzenie, podczas gdy inne mogą zakłócać widzenie w pewnych środowiskach. Na przykład, jeśli jesteś kobietą o ciemniejszej skórze, możesz chcieć nosić okulary przeciwsłoneczne z jaśniejszymi soczewkami. Z drugiej strony, jeśli jesteś kobietą o jasnej karnacji, musisz nosić ciemne okulary.

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne

Rozważ swój styl

Każdego dnia decydujesz, w co się dziś ubrać i jaki styl jest najlepszy. Okulary mogą być wisienką na torcie, podnosząc Twój wygląd lub doskonale komponując się z minimalistycznym zestawem. Zmieniając oprawki naszych okularów, zmieniamy nasz wizerunek. Chcesz się dziś schować za okularami? Wybierasz dużą czarną ramkę, która przyciągnie całą uwagę. Chcesz wyglądać kobieco i subtelnie już jutro? Założę się, że delikatna tytanowa oprawa doda Ci poczucia lekkości. Wybierając codziennie inny kadr, możesz stać się inną wersją siebie. Ale jak świadomie wybrać okulary, które dobrze wyglądają i są wygodne w noszeniu? Jeśli brakuje Ci inspiracji, zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami.
Z kolei Lenonki to strzał w dziesiątkę dla mężczyzn kochających styl vintage. Nadają się również dla mężczyzn lubiących odważne stylizacje. To rozwiązanie zarówno eleganckie, jak i odważne. W przypadku, gdy mężczyzna chce klasycznego wyglądu, powinien zdecydować się na minimalistyczny styl ze smukłymi oprawkami.

Weź pod uwagę swój budżet

I oczywiście cena. Okulary polaryzacyjne są zwykle droższe niż zwykłe gogle. Pomyśl więc o swoim budżecie i zastanów się, co mieści się w twoich możliwościach finansowych. Możesz też rozważyć zakup takich gogli jako inwestycję na kilka lat. Odpowiednio obchodząc się z goglami (przechowując je w dedykowanej torbie zamiast kłaść razem z szybą na twardym lub ostrym podłożu) mogą służyć przez kilka sezonów.
Jaki jest idealny rozmiar? Pytanie, istnieje wiele sposobów, aby uzyskać odpowiedź. Sprawdź swoje obecne oprawki, wykorzystaj swoje umiejętności samodzielnego pomiaru, wyjmij kartę kredytową z portfela lub włącz kamerkę internetową i skorzystaj z naszej wirtualnej przymiarki. Więc już nigdy nie kupisz okularów, które nie pasują! Odwiedź nasz sklep internetowy z oprawkami do oczu i znajdź swoją idealną parę!

Jak wybrać okulary przeciwsłoneczne

You may also like

1 comment

Bartosz 14 lutego, 2023 - 7:58 pm

Super artykuł dużo cennych informacji

Reply

Leave a Comment