Plaża dla nudystów – co to jest

Plaża dla nudystów - co to jest

by Monika

Plaże dla nudystów są popularnymi miejscami do opalania i pływania

Ludzie, którzy chodzą na plażę, aby „zobaczyć krajobraz”, są zmorą robotników włókienniczych. Polecam plaże dla nudystów gdzie nikt się na nikogo nie gapi, żadnych toksycznych zachowań i uszczypnięć jak normalni ludzie na plaży, po prostu swoboda, kontakt z naturą, zero oszukiwania, tu się zakryję, tu odkurzę, może kogoś wybiorę w górę. Nie ma takiej rzeczy. Nie ma też perwersji takich jak tekstylia, ponieważ wiadomo, że najlepiej podniecają je zakryte akty. Dlatego chodzę na plaże nudystów i zachęcam ludzi, którzy są zmęczeni intrygami i pokazami mody na popularnych plażach. Żadnego hałasu, śmieci, ekranów i innych wstydliwych nawyków.
Za jedną z najpiękniejszych plaż dla nudystów uważana jest plaża De Buki, która była jednym z pierwszych oficjalnie uznanych miejsc do opalania dla nudystów. Znajdziemy go bez problemu, gdyż droga jest odpowiednio oznakowana. Znajduje się około 2 km od centrum wsi i pół kilometra na zachód od ujścia rzeki Piašnicy. Tu na nudystów czekają rajskie krajobrazy. Drobny biały piasek doskonale komponuje się z błękitem Bałtyku. Można tu nie tylko wypoczywać nago, ale i bawić się, jak śpiewał Wodecki. W lipcu w Debuki odbywają się wybory Miss Nature.

Co to jest plaża nudystów

Plaże dla nudystów często znajdują się w pobliżu naturalnych ujść rzek lub zbiorników wodnych

Plaża w Grzybowie, choć nie całkiem odosobniona, przez wielu uważana jest za jedno z najprzyjemniejszych miejsc do uprawiania nudyzmu. Od lądu oddzielona jest wydmami, co pozwala na opalanie się nie tylko na piasku, ale nawet w wodzie. Wynika to z krzyżowania się mielizn w płytkich wodach wzdłuż wybrzeża. Nic dziwnego, że tak wielu naturystów poleca plażę na skrzyżowaniu Grzybowa i Dźwirzyna i często tu wraca.
Na przykład między miejscowościami Zuljana i Trstenik (patrz mapa) znajduje się wiele zatoczek i plaż uczęszczanych przez naturystów. Istnieje niepisana zasada, że ​​jeśli nudyści pojawiają się pierwsi, plażowicze „tekstylni” idą do następnej zatoki i odwrotnie. Ponadto, o łącznej długości 6,6 km, drogi gruntowe prowadzą do wszystkich plaż, około 50-100 metrów od plaży, więc jest wiele pięknych miejsc do wyboru.

Co to jest plaża nudystów

Plaże dla nudystów są często prywatne

Plaże nudystów zazwyczaj nie są zbyt ładne. Po prostu przeciętna plaża na tak wielu pocztówkach. Kamera jest tam zupełnie niepotrzebna, a jej ujęcia na ludziach mogą źle wyjść. Nikt nie chce, aby jego nagie zdjęcia pojawiały się na aparacie nieznajomego.
– Opinie na temat plaży są różne – pan Edwards powiedział, że jest częstym gościem na plażach dla nudystów. – Najgorsze są swingersi i peepery z wydm, tzw. „mangusta”. Niektórzy mają lornetki, a także masturbatory. W pobliżu Górek Zachodnich znajduje się kolejny obszar „N”. Pary homoseksualne to uwielbiają.

You may also like

1 comment

Barbara 14 lutego, 2023 - 7:49 pm

Ooo dużo ciekawych informacji się dowiedziałam 🙂

Reply

Leave a Comment